AUTOMECHANICI PRE AUTORIZOVANÉ SERVISY V NÓRSKU

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 3354 €
Termín nástupu : Ihneď

Pre nášho klienta v Nórsku hľadáme opravárov, mechanikov áut pre autorizované servisy nasledovných značiek: Škoda, BMW, Audi, Hyundai/Subaru,Renault, Land Rover,Seat a iné...

Požiadavky na zamestnanca:

- anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
- vodičský preukaz sk. B
- min. 4 roky praxe
- vyučený v obore automechanik

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- diagnostikovanie porúch preskúmaním chýb
- stanovovanie spôsobu opráv
- posudzovanie stupňa opotrebovania a funkčnej spôsobilosti jednotlivých súčiastok s ohľadom na optimálnu prevádzku
- vykonávanie opráv a výmeny jednotlivých súčiastok, podskupín a agregátov a ich príslušenstva
- vykonávanie nastavovacích prác na mechanických, hydraulických a pneumatických dieloch vozidiel
- zhotovovanie jednotlivých súčiastok alebo ich renovácia
- montáž dielov automobilového príslušenstva

- po 1. mesiaci - 188,70 NOK brutto/h + 10,2 % holiday money (preplatenie dovolenky)
- pracuje sa cca 40 hodín týždenne
- zdravotné a sociálne poistenie zabezpečené
- asistencia s ubytovaním (byty, apartmány - cca od 500 Eur mesačne)
- možnosť presťahovať sa aj s rodinou
- možnosť vybaviť rodinné prídavky
- vrátenie daní
- možnosť dlhodobej práce