Práca v hoteloch a reštauráciách v Anglicku - rôzne pozície

Lokalita : južné a stredné Anglicko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 40 - 50 hod týždenne

Informácie o ponuke:

Spoločnost - Agentúra TIMEA Priebežne sú obsadzované všetky pozície v hotelierstve, napríklad: umývanie riadu, upratovanie, čašník/čašníčka, kuchár, recepcia, hall porter, nočný recepčný a ďalšie pozície v hoteloch.

Na väčšine pozícií je počiatočná mzda 7,05 - 7,50 Ł/hod (t.j. 8,10 - 8,60 €/hod), v prípade recepcie a vyšších pozícií aj viac. Pracuje sa minimálne 40 hodín týždenne, najčastejšie 40 - 50 hodín týždenne. Ubytovanie a strava sú poskytované zamestnávateľom za zrážku, ktorá sa pohybuje okolo 30 - 40 Ł/osoba týždenne. Bývanie je na mieste, bez dochádzania do práce. Ponuky sú v rámci celého Anglicka, hlavne v oblasti stredu a juhu, ale niekedy aj severne a v Škótsku. Je možné aj umiestnenie dvojíc.

Požiadavky na uchádzačov:
- predchádzajúce skúsenosti sú na pozíciách čašník/čašníčka (aspoň krátkodobé) nutné, pri rôznych pomocných pozíciách (napr. chyžná, výpomoc v kuchyni) sú predchádzajúce skúsenosti vítané, nie nutné,
- zodpovedajúca úroveň angličtiny, napr. umývanie riadu - lepšie základy AJ, obsluha a vyššie pozície - úroveň good až fluent a pod.

V prípade záujmu o prácu nám pošlite svoj životopis v anglickom jazyku. Prosím, kontaktujte nás len v prípade vážneho záujmu, t.j. ak môžete vycestovať za prácou do zahraničia.

Kontaktujte nás čo najskôr e-mailom, my Vás budeme kontaktovať telefonicky po skončení našej dovolenky, t.j. 7.8.2017. Všetkých záujemcov budeme kontaktovať v poradí, v akom kontaktovali oni nás. Následne si dohodneme buď osobné stretnutie alebo komunikáciu cez Skype, (dokumenty je možné posielať aj e-mailami).

Naša prac. doba: pracovné dni od 10:00 do 17:00.
Od 28.07.2017 do 06.08.2017 budeme mať pre dovolenku zatvorené, v tom čase nás kontaktujte e-mailom.

Tel.: 0903 570 688
Skype: agenturatimea
Adresa:
Agentúra TIMEA
Ťačevská 36
085 01 Bardejov

P.S.Ak sa o ponuku zaujímate viacerí, pošlite nám životopisy všetkých uchádzačov.

Základné informácie o ponuke

Plat
:
Dohodou
Kontakt
:
Peter Sokol
Email
:
agentura.timea@stonline.sk
Telefón
:
0903 570 688
Webstránka
:
www.agenturatimea.sk
Krajina
:
Anglicko
Kraj
:
Kategória
:
Pomocné práce
Pridané
:
27. 07. 2017
Čakajte prosím

Počkajte prosím,
vaša požiadavka sa spracováva.