Automechanik LKW/PKW - práca v Nemecku

Lokalita : Nemecko
Plat : 9-10 €
Termín nástupu : Neurčený

Pre nášho významného klienta, medzinárodne dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, hľadáme kandidáta na miesto:

AUTOMECHANIK LKW/PKW

Ponuka:
· stabilné zamestnanie v spoločnosti so silnou pozíciou na trhu práce
· zamestnanosť podľa nemeckých podmienok - nemecká pracovná zmlúva
· atraktívný plat - v rozmedzí 9 - 10 eur / hod netto - na ruku (v závislosti OD skúsenosti a znalosti jazyka)
· ubytovanie poskytované zamestnávateľom
· zálohy týždenne v hotovosti alebo na slovenský alebo nemecký účet
· možnosť pracovať nadčas
· poistné a dane platené v Nemecku zamestnávateľom (uvedené vyššie platu je platené v čistej výške, tj po zdanení)
· možnosť pravidelných návratov na Slovensko
· poistenie pre zamestnanca a jeho rodiny
· dodržiavanie práva ísť na dovolenku
· stály kontakt s kanceláriou
· príležitosť pre profesijný rozvoj a dlhodobú spoluprácu
· naše služby sú zadarmo (o.i. preklad a odborná príprava CV v nemčine pre účely náboru)

Požiadavky na zamestnanca:

· profesijné vzdelávanie technické, strojárske (vzdelanie v odbore automechanik, mechanik)
· prax
· vodičský preukaz
· jazykové požiadavky: aktívna nemčina

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

· opravy motorových vozidiel (LKW/PKW)
· diagnostika porúch a ich odstránenie
· kontrola technického stavu vozidiel

V SILVERHAND ponúkame zamestnanie za nemeckých podmienok. Všetci zamestnanci dostávajú pracovnú zmluvu s pevnou základnou hodinovou hrubou sadzbou, z ktorej nemecký zamestnávateľ zaplatí všetky poplatky. To zaručuje vysoký štandard sociálnych služieb a zdravotnej starostlivosti.

Prosím, pošlite svoju žiadosť NA e-mail: praca@silverhand.sk

Vezmite prosím na vedomie, že vzhľadom k veľkému záujmu, budeme kontaktovať len vybraných záujemcov.

Základné informácie o ponuke

Plat
9-10 €
Kontakt
Sandra Werner
praca@silverhand.sk
Telefón
233 456 675
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Automobilový priemysel
Pridané
11. 05. 2017