APPLICATION DEVELOPER

Lokalita :
Plat : 40.000,- Kč - 80.000,- Kč

Spoločnost - AC Jobs, s.r.o. Logické myšlení je Vaši silnou stránkou, ovládáte JavaScript na pokročilé úrovni a umíte pracovat s relačními databázemi?
Skvěle! Do našeho přátelského kolektivu hledáme nového parťáka na pozici: APPLICATION DEVELOPER

Uplatnění u nás najde jak šikovný junior s komerční praxí alespoň 1-2 roky, tak i zkušený senior, kterého umíme ocenit za jeho skvělou práci.

Zní Vám to dobře? Pojďme probrat detaily na osobním setkání. Třeba si padneme do oka!

Požiadavky na zamestnanca:

* zkušenost s programováním webových aplikací
* dobrá znalost JavaScriptu a znalost relačních databází - SQL
* schopnost logicky uvažovat
* skvělé komunikační dovednosti
* schopnost pracovat v týmu i samostatně
* znalost podnikových procesů výhodou
* HTML,CSS výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* vývoj aplikací z oblastí ERP, CRM, DMS
* návrh uživatelského rozhraní
* správa objektového modelu
* implementování business logiky

Benefity:

* možnost kariérního postupu
* zázemí stabilní a úspěšné firmy v Brně, mladý a přátelský kolektiv
* lukrativní finanční ohodnocení + prémie dle výkonů
* flexibilní pracovní doba
* home office 2-3 dny v týdnu po zapracování
* zaškolení při nástupu, průběžné vzdělávání, jazykové kurzy
* firemní akce, sick days, stravenky, nápoje, občerstvení a další..
* typ úvazku: HPP, po domluvě možnost i jiné formy spolupráce
Místo výkonu práce: Brno-město

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Základné informácie o ponuke

Plat
40.000,- Kč - 80.000,- Kč
Kristýna Batelková
prace@acjobs.cz
00420777498772
Jihomoravský kraj
Informatika
05. 06. 2023