Elektrikári do Nemecka - prerábka škôl

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Leverkusen, Nemecko
Plat : 22 €
Termín nástupu : 17.07.2023

Ponuka pre 2 + 2 elektrikárov SZČO na prerábku škôl v meste Leverkusen.
Každá dvojica bude pracovať na 1 škole.

Požiadavky na zamestnanca:

- prax minimálne 1 rok s elektroinštalačnými prácami v Nemecku
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.§21 a vyššie
- aktívna živnosť, auto
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- 1 z dvojice nemčinár alebo angličtinár, na stavbe je poľský majster prípadne sa tam dá dorozumieť aj po rusky.
- základné elektrikárske náradie, zvyšok poskytne klient na stavbe

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Prerábka škôl, budú sa nanovo robiť kompletne celé elektroinštalácie od hrubých prác až po koncové montáže. Jedna dvojica bude robiť jednu školu a druhá dvojica druhú školu. Prerábka jednej školy trvá približne 3 - 4 mesiace. Všetci v partii musia mať elektrotechnickú vyhlášku min. §21 a vyššie.

Robí sa 55 - 60 hodín týždenne.
Turnusy 3+1 alebo 4+1.
Práca na živnosť. Dlhodobá spolupráca.

Mesto: Leverkusen, Nemecko
Nástup: 10.7.2023

Benefity:

Sadzba: 21 - 23E/hod. + 1E/hod. variabilná zložka, ako príplatok na cestovanie.
(Hodinová sadzba závisí od skúseností a jazykových znalostí).
Ubytovanie bude zabezpečené a preplatené v plnej výške.