Ponuka pre elektrikára na bytové elektroinštalácie

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Erlangen, Nemecko
Plat : 22 €
Termín nástupu : Neurčený

Ponuka pre 1 elektrikára SZČO na bytové elektroinštalácie. (doplnenie partie).
Znalosť aspoň pracovnej nemčiny.

Nástup: dohodou

Požiadavky na zamestnanca:

- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.§21 a vyššie
- prax minimálne 1 rok v oblasti bytových elektroinštalácií
- aktívna živnosť, auto
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- jeden člen partie musí ovládať nemčinu prípadne angličtinu na komunikatívnej úrovni
- základné elektrikárske náradie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Elektroinštalačné práce v rodinných domoch. Sekanie, frézovanie, ťahanie káblov, zapájanie zástrčiek, vypínačov, svetiel, a podobne. Od hrubých prác až po koncové montáže.

Benefity:

Sadzba: 20 - 23E/hod. (závisí od skúseností a úrovne nemčiny)
+ zabezpečené a preplatené ubytovanie.