Opatrovateľka Holandsko

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Voorburg-20 min od Haag
Plat : 2100 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Nástup :1.6.2023 asap !
Plat: 2100€ / netto/mesiac
Cestovný bonus : 100€ /po odpracovaní 2 mesiacov
Turnus : 2 mesiace
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov

Požiadavky na zamestnanca:

žena od 35 rokov do 50 rokov , trpezlivá, empatická a pokojná ,skúsená , podmienkou sú základy holandského jazyka +angličtina na komunikatívnej urovni

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Popis klienta: klientka má 82 rokov žije sama v dome . Máva občasné problémy s pamäťou a býva zmätená . Potrebuje pomoc pri denných aktivitách . Pani je mobilná ale občas má problémy s pohybom . Počas dňa chodí na toaletu a nepotrebuje plienky , počs noci nosí inkontinečný materiál pre istotu . Klientka má veľmi milú povahu , má zmysel pre humor .
Náplň práce :

-Pomoc a dohlad pri rannej , večernej hygiene
- Vytvorenie bezpečného a príjemného prostredia a pozitívna stimulácia.
- Príprava a podávanie jedla
- Ľahké domáce práce, pranie a nakupovanie potravín