Ponuka pre 2 elektrikárov do Thurnau - priemyselné elektroinštalácie

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Thurnau, Nemecko
Plat : 21 €
Termín nástupu : 17.07.2023

Informácie o ponuke:

Ponuka pre 1- 2 elektrikárov SZČO do Thurnau.
Nemčina alebo angličtina je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca:

- prax minimálne 1 rok v oblasti priemyselných elektroinštalácií
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.§21 a vyššie.
- aktívna živnosť, auto
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- základné elektrikárske náradie, náradie na zapájanie rozvádzačov, zásuviek, svetiel, hľadačka káblov, príklepová vŕtačka, akučka a aku kladivo.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Elektroinštalačné práce v novej hale. Budovanie káblových trás, ťahanie káblov, zapájanie káblov, zapájacie práce na zariadenia, motory a ventily. Montáž a zapájanie osvetlenia, zapájacie a meracie práce.
Robí sa 55 - 60 hodín týždenne. Turnusy 3+1 alebo 4+1. Práca na živnosť. Dlhodobá spolupráca.

Mesto: Thurnau, Nemecko

Benefity:

Mzda: 19 - 22E/hod. (závisí od skúseností a jazykových znalostí)
+ zabezpečené a preplatené ubytovanie

Fakturácia: 21/14.

Uprednostňujeme s pracovníkmi dlhodobú spoluprácu, kde si vážime hodnoty a dobre vykonanú prácu. Orientujeme sa práve na spokojnosť SZČO, ktorí s nami realizujú stavebné projekty v zahraničí.

Volajte: 0911 891 417