Výroba rozvádzačov - ponuka pre 2 elektrikárov

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bad Iburg, Nemecko
Plat : 22 €
Termín nástupu : 03.07.2023

Ponuka pre 2 - 3 elektrikárov SZČO na výrobu rozvádzačov do Nemecka. Jeden z dvojice nemčina alebo angličtina na komunikatívnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca:

- prax minimálne 1 rok s výrobou rozvádzačov
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.§21 a vyššie.
- aktívna živnosť, auto
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- jeden z partie sa musí vedieť dohovoriť nemecky alebo anglicky
- základné elektrikárske náradie na výrobu rozvádzačov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Kompletná výroba priemyselných rozvádzačov podľa schém a výkresov, od rámov až po zapájanie. Práca v hale.

Práca na živnosť, 55 - 60 hodín týždenne. Robí sa na turnusy 3+1 alebo 4+1.
Mesto: Bad Iburd, Nemecko
Nástup: 3.7.2023
- jeden môže nastúpiť už v polovici júna

Benefity:

Sadzba: 21 - 23E/hod. (závisí od skúseností a jazykových znalostí).
Ubytovanie bude zabezpečené a preplatené v plnej výške.