Opatrovateľka Holandsko

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Maastricht
Plat : 2000 €
Termín nástupu : 31.05.2023

Informácie o ponuke:

Holandsko MASTRICHT
Nástup :1.6.2023
Plat: 2000€ / netto/mesiac
Cestovný bonus : 150€ /po dvoch odpracovaných mesiacoch
Turnus : 2 mesiace
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Požiadavky na zamestnanca:

žena od 35 rokov do 50 rokov , skúsená , empatická, pokojnej povahy , angličtina na komunikatívnej úrovni, trpezlivá

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Popis klienta: klienta prekonala porážku v roku 2021 ,veľmi dobre zotavila a je schopná hovoriť (anglicky), veľa rozumie a je stále dosť mobilná. Doma sa pohybuje pomocou chodítka Má dosť sily na to, aby sa sama dostala do kresla a vstala z neho , sprchuje sa samostatne . Pre pani je dôležité zostať ,čo najviac nezávislá. Takisto má rada spoločnosť a istotu , že je niekto nablízku ked potrebuje pomoc
Osobnosť klientky je veľmi pokojná. Rada sleduje šport v televízii a varí a je chutné jedlá. Klientka býva v Maastrichte v historickej budove na prízemí. Horné poschodie je určené pre opatrovateľku.
Náplň práce :

-Pomoc a dohlad pri rannej , večernej hygiene
- Vytvorenie bezpečného a príjemného prostredia a pozitívna stimulácia.
- Príprava a podávanie jedla
- Ľahké domáce práce, pranie a nakupovanie potravín

Benefity:

opatrovateľka má vlastnú izbu -kúpeľňa je zdielaná s klientkou
Doplňujúce informácie : voľno pondelok+piatok od 9:00 po rannej hygiene , 2 hod denné prestávky