Masér/ Masérka - Nemecko, Frankfurt - od €1200 Netto/ Mesačne

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko, Frankfurt
Plat : 14,50 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8 - 9 Hodinové zmeny

Do rodinného, novootvoreného welnessu v Nemecku hľadáme masážny terapeutov.

Termín nástupu:
Ihneď, alebo podľa dohody

Obsadzovaná pozícia:
Masér, Masérka, Terapeud

Plat:
- €1200 Netto/mesačne už po odrátaní všetkých zrážok
- alebo od €13 Netto/ hodina

*Rôzne platové ohodnotenie závislé od skúsenosti/praxe, dohodnuté priamo s majiteľom*

Požiadavky na zamestnanca:

- komunikatívna znalosť Anglického jazyka
-prax v odbore minimálne rok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Olejová masáž, športová masáž, masáž hlbokých tkanív, ošetrenie tváre

Benefity:

- Práca na trvalý pracovný pomer TPP
- Zadarmo ubytovanie v apartmánoch
- Overený Nemecký zamestnávateľ
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Asistencia pri kupovaní letenky alebo autobusu, vlaku
- Mzda je vyplácaná vždy k 15 dňu nasledujúceho mesiaca na účet
- Tipy je vyplácaný po dohode
- Zamestnanecké zľavy

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Monika Schwarzová 00421 948 905 430
Martina Zámečníková 00421 911784430
info@vmrecruitment.com

Nájdete Nás-