Holandsko, Nijmegen- Team leader- €15.94 n/h Brutto

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Holandsko, Nijmegen
Plat : 15.94 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8 Hodinové zmeny

Informácie o ponuke:

Nástup Ihneď!

Pre nášho dlhoročného klienta hľadáme dvoch team leadrov do závodu s jedlom.

Miesto práce:
Holandsko, Nijmegen

Mzda:
€15.94 n/h Brutto

Príplatky:
Nedeľa 200%
Nočná zmena 120%
Bonus za produktivitu

Výplata:
Týždenne

Garantované hod.:
40 h/ týždenne, možné nadčasy

Pracovné zmeny:
*podľa dohody so zamestnávateľom

Ubytovanie:
- zdieľané izby v cene €98 týždenne vrátane všetkých energii (alebo podľa dostupného ubytovania)
- v dome sa zdieľajú obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa
- býva sa v priemere na dom vo štvoriciach, paticiach
- dom je plne vybavený na bývanie

Doprava do práce:
- autom, bicyklom, mestská doprava
- € 0.19/km príspevok na vlastný transport, max €130 mesačne
-zamestnávateľ Vám môže poskytnúť zapožičanie bicykla, elekt. bicykla, auta na cestovanie do práce

Požiadavky na zamestnanca:

• Znalosť práce s počítačom (Outlook, Word, Excel)
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom),
• Skúsenosti s prácou v sklade
• Schopnosť práce pod tlakom
• Vynikajúce komunikačné schopnosti (slovom i písmom)
• Dobré analytické schopnosti,
• Zodpovednosť, orientácia na detail, orientácia na zákazníka
• Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Vedenie, motivácia, zaškolovanie, hodnotenie, kontrola kvantity a kvality vykonanej práce zvereného tímu v súlade s potrebami zákazníka
• Sledovanie a riadenie pracovného výkonu svojho tímu
• Informovanie svojho tímu o všetkých úpravách a zmenách pracovných postupov a procesov

Benefity:

- Dlhodobá pracovná pozícia
- Práca na holandskú zmluvu, u certifikovaného zamestnávateľa s možnosťou prechodu na prácu TPP
- Zabezpečené ubytovanie, ktoré netreba platiť dopredu
- Zamestnávateľ za vás odvádza dane a prídavky podľa platnej legislatívy
- Asistencia s vybavením BSN čísla, bankovým účtom a zdravotným poistením
- Mzda každý týždeň
- Pomoc pri hľadaní dostupných možností pri vycestovaní zo Slovenska a ČR
- Nástupy sú možné každý týždeň

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Barbora Ziaťková 00421 914151589
info@vmrecruitment.com

Nájdete Nás-