Skladník, Logistické Centrum - Nemecko, Nohra - Od € 13 n/h Brutto Do €19.50- Bez Jazyka

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko, Nohra
Plat : 13.00 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 8 - 9 Hodinové zmeny

Agentúra VM Recruitment Vám ponúka zaujímavú pracovnú pozíciu v Nemecku.

Ponúkaná pozícia: Skladník/Operátor v DHL

Miesto práce:
Nemecko, Nohra

Mzda:
od €13.00 n/h Brutto
- 1550-1700 V čistom/mesačne - nástupný plat

Príplatky:
€16.25 Nočná zmena (+25%)
€19.50 Nedeľa (+50%)
€26 Sviatok (+100%)

Výplata:
Mesačne s možnosťou záloh

Pracovné zmeny:
06.00-14.00 14.00-22.00 22.00-06.00

Ubytovanie:
- Býva sa na hoteli po 2 na izbe za 250 € osoba /mesiac/
- Hotel je kompletne zariadený + wifi + parkovisko + všetky energie v cene
- Stravu si zabezpečuje každý sám ľubovoľne alebo možnosť stravy vo
firemnej kantíne cena sa pohybuje do €4,50 obed

Doprava do práce:
-Do prace sa dochádza approx. 10 minút pešo z ubytovania /Hotela

Požiadavky na zamestnanca:

- čistý register trestov
- Bez znalosti cudzích jazykov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Hľadáme pracovníkov (ženy, muži, páry), ktorí budú pracovať s
rôznymi balíkmi v DHL sklade
• Manipulácia s výrobkami, balenie, pickovanie balíkov
• Obsluha strojov, práca aj na linke
• Náplňou práce je aj nakladanie a
vykladanie kamiónov
• Triedenie a príprava balíkov na expedíciu podľa objednávok za pásom
• Triedenie obálok

Benefity:

- Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu
- Overený Nemecký zamestnávateľ
- Slovenský Koordinátor /zamestnávateľ
- 27-30 dní platenej dovolenky /ročne
- Zamestnanecké zľavy
- Uniformu poskytuje zamestnávateľ za zvýhodnené ceny
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Poskytujeme asistenciu pri vybavovaní Nemeckého bankového účtu, ale nie je podmienkou
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka
- Cestuje sa v skupinách
- Možnosť nadčasov
- Asistencia zo zakúpením autobusu a s dopravou v Nemecku
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovných ponúk, alebo prípade záujmu Nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Martina Zámečníková 00421 911 784430
Monika Schwarzová 00421 948 905430
info@vmrecruitment.com

Najdete Nás aj na Facebooku - https://www.facebook.com/personalnaagentura