Nemecko- Operátor, produkcia parfumov- od €12.43 Brutto+ príplatky - bez jazyka

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko, viacero lokalít
Plat : 12.43 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8 - 9 Hodinové zmeny

Informácie o ponuke:

Ponúkaná pozícia:
Operátor, produkcia parfumov (aj bez znalosti cudzích jazykov)

Miesto práce:
Nemecko- Spechtsbrunn / Oberland / Rennsteig

Mzda:
od €12.43 Brutto (1400-1700 V čistom/mesačne)

Príplatky:
€16.81 Nočná zmena (+25% )
€25.88 Sviatok (+100% )
€20.14 Nedeľa (+50%)

Výplata:
Mesačne s možnosťou záloh

Pracovné zmeny: 06.00-14.00 / 14.00-22.00 / 22.00-06.00

Ubytovanie:
- Býva sa v zdieľaných domoch/ bytoch, 2 ľudia na izbe, €250 osoba /mesiac
- Byty/domy sú komplet zariadené + wifi + parkovisko v cene
- Stravu si zabezpečuje každý sám ľubovoľne alebo možnosť stravy vo
firemnej kantíne cena sa pohybuje do 4,50 € obed

Doprava do práce:
-Do prace sa dochádza +-30 km z ubytovania, (podľa dostupnosti)

Požiadavky na zamestnanca:

- čistý register trestov
- bez znalosti cudzích jazykov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- ľahká práca zahŕňa obsluha linky, kde sa kontroluje kvalita výrobkov
- manipulácia s výrobkami, balenie
- možnosť práce v sede alebo v stoji

Benefity:

- Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu
- Overený Nemecký zamestnávateľ
- Slovenský coordinator na pracovisku
- 27-30 dní platenej dovolenky /ročne
- Zamestnanecké zľavy
- Uniformu poskytuje zamestnávateľ za zvýhodnené ceny
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Poskytujeme asistenciu pri vybavovaní Nemeckého bankového účtu
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka
- Cestuje sa v skupinách
- Možnosť nadčasov
- Asistencia zo zakúpením autobusu a s dopravou v Nemecku
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Monika Schwarzová
00421(0) 948 905 430
info@vmrecruitment.com