Praca v pracovni v Rakusku bez znalosti jazyka.Nastup Ihned!

Lokalita : Enns , Rakusko
Plat : 1500 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 9

Informácie o ponuke:

Praca na Rakusku pracovnu zmluvu!
Hladame jednotlivcov alebo velmi spolahlive pary do pracovne na pranie a cistenie obliecok a oblecenia. Praca je v Enns v Rakusku. Praca je na dlhodobo. Je dolezite aby uchadzac mal auto na prepravu do roboty.

Podmienky chut pracovat , dlhodoba spolupraca,.Flexibilny a spolahlivy. Pokial nemate zivotopis spolocne ho pripravime.

Plat v cistom je cca 1500 Euro podla odpracovanych hodin. Ubytovanie je zaplatene. 13 a 14 plat Obedy su zabezpecene zdarma.

V pripade zaujmu a dalsich otazok ma kontatuje na
telefonnom cislo 00421 918 535 705
email knowenger@gmail.com pri kontakte s emailom zanehat telefonne cislo a My Vas budeme kontaktovat po telefone.
Tato ponuka je stale aktualna nabor prebieha dlhodobo.
Požiadavky na zamestnanca:
Flexibilnost a ochota pracovat

Dlhodoba spolupraca na roznych projektoch.

splahlivost a flexibionost a samostatnost

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Cistenie pradla v pracovni

Benefity:

13 a 14 plat

Doplňujúce informácie:

Auto treba na prepravu do roboty.

Základné informácie o ponuke

Plat
1500 €
Kontakt
Miroslav
knowenger@gmail.com
Telefón
00421918535705
Webstránka
Krajina
Rakúsko
Kraj
Kategória
Textilný priemysel
Pridané
18. 09. 2022