Elektrikár na bytové elektroinštalácie do Rakúska

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Pasching, Rakúsko
Plat : 3600 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : týždňovky

Ponuka práce pre 1 elektrikára SZČO do Rakúska na týždňovky.
Robia sa bytové elektroinštalácie.

tel: 0903 984 500
e-mail: eliteworker.sk2@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca:

- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- prax s bytovými elektroinštaláciami aspoň 2 roky
- nemčina na komunikatívnej úrovni alebo aspoň dobrá pracovná nemčina
- živnosť, auto
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21 a vyššie
- základné elektrikárske náradie /kufrík/

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Kompletné bytové elektroinštalácie.
- Pracuje sa na týždňovky od pondelka do štvrtku 40 hodín alebo od pondelka do piatku 45 hodín.
- Nemčina na komunikatívnej úrovni alebo aspoň dobrá pracovná nemčina.

Nástup ihneď.

Benefity:

Mzda: 19 - 21?/hod. (závistí od skúseností a jazykových znalostí)
+ zabezpečené a preplatené ubytovanie

Fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní.