Nemecko, Erfurt - Manažér/ Personalista

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko, Erfurt
Plat : 2600 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 7.00-16.00

Chcete robiť priekopnícku prácu a podieľať sa na formovaní budúcnosti skupiny Zeitfracht?

Potom ste na správnom mieste. Na novovytvorenú pozíciu v Erfurte hľadáme
Onboarding Manager so znalosťou slovenského a nemeckého jazyka.

Nástupný plat: 2500-2600 eur/ mesačne

Čo vám ponúkame:

 Pracovná zmluva na dobu neurčitú
 Pestrá a vzrušujúca práca
 Odmeňovanie v súlade s trhom a odvetvím
 Zdravé a čerstvé jedlo v modernej firemnej reštaurácii s dotáciou na stravu od
zamestnávateľa
 Zamestnanecké zľavy na produkty skupiny Zeitfracht, napríklad 25 % zľava na módu,
knihy, hračky a ďalšie produkty značky ADLER.
... a oveľa viac!

Požiadavky na zamestnanca:

Čo vám pomáha:

 Máte komunikačný talent a okrem slovenčiny hovoríte plynule nemecky a dobre
anglicky.
 Vysokoškolské vzdelanie alebo odborná prax v sociálnej oblasti alebo porovnateľná
odborná prax v oblasti personálnych služieb/ nie je podmienkou
 Prvé profesionálne skúsenosti v oblasti riadenia projektov
 Ste veľmi samostatný a dobre organizovaný.
 Cítite sa dobre v dynamickom prostredí
 Máte tiež vysoké medzikultúrne schopnosti a citlivosť, ako aj flexibilitu a vysoký
zmysel pre zodpovednosť.
 Skúsenosti v logistickom odvetví sú výhodou
 Schopnosť pracovať v tíme a radosť z práce s ľuďmi dopĺňa váš profil

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Toto sú vaše úlohy:

Ako komunikačný talent ste spojovacím článkom medzi uchádzačmi, náborovým tímom,
odbornými oddeleniami a externými poskytovateľmi služieb a aktívne sa zúčastňuje na
celom procese nástupu.
 Zameriava sa na podporu medzinárodných obchodných zamestnancov z oblasti
skladovania a logistiky.
 Budete pomáhať žiadateľom v administratívnom procese pri vybavovaní na úradoch a
v agentúrach, ako aj pri hľadaní ubytovania a budete mať prehľad aj interne.
 Koordinujete naše nástupné dni v úzkej spolupráci s náborovým tímom a odbornými
oddeleniami.
 Poskytujete zamestnancom všetky potrebné interné informácie a ochotne odpovedáte
na otázky.
 Púšťate sa do vlastných projektov
 Podporujete koordináciu našich externých poskytovateľov služieb a vytvárate sieť
inštitúcií a organizácií v oblasti migrácie a pomoci utečencom.

Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovných ponúk, alebo prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.
Monika Schwarzová 00421 948 905430
info@vmrecruitment.com