Opatrovateľka -Rotterdam

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Rotterdam
Plat : 2200 €
Termín nástupu : 01.09.2022

Informácie o ponuke:

NL 69 Holandsko - Hellevoetsluis - 20 min od Rotterdamu
Nástup: 1.9.2022
Dĺžka turnusu: 2 mesiace -1.9-31.10.2022
Plat : 2200€/netto /mesačne
Príspevok na cestu: 100 € -po odpracovaní 2 mesiacov
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava:ZADARMO

Požiadavky na zamestnanca:

Pohlavie: žena
Jazyk: anglicky jazyk
Vodičský preukaz: áno
Fajčenie: nie
Ubytovanie: Byt na najvyššom poschodí s krásnym výhľadom na rekreačné jazero
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Iné požiadavky: milá , trpezlivá skúsená opatrovateľka 40+, priateľská a profesionálna, vodičský preukaz , musí vedieť plávať
Ostatné info: denné prestávky od 14-17:00 hod + nedeľa celý deň

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Popis klienta: 90 ročný pán , žije sám v apartmáne s výhľadom na jazero . Niekoľkými rokmi mal pán nehodu, pri ktorej prišiel o nohu,Z dôvodu amputácie potrebuje pán podporu pri svojich každodenných činnostiach (vstávanie z postele , pomoc pri sprchovaní, obliekaní atď.)Medzi každodenné úlohy opatrovateľky patrí príprava zdravých a chutných jedál a udržiavanie domu v čistote a poriadku. Pán veľmi oceňuje čistotu a poriadok .Vzhľadom na svoj vek a obmedzenú pohyblivosť je klient často doma. Veľmi by ocenil opatrovateľku , ktorá má rada prírodu a prechádzky . Klient stále chodí 3-krát týždenne plávať ! Opatrovateľka ho sprevádza a pomáha s vyzliekaním a osušením.Pán má stále vodičský preukaz a môže sám šoférovať, uprednostňuje sa však opatrovateľka s vodičským preukazom. Pred niekoľkými rokmi stratil svoju manželku. Hľadá pre seba optimistickú a priateľskú opatrovateľku .
Náplň práce: pomoc pri hygienne , varenie , spoločné jedenie , upratovanie , ľahké domáce práce , spoločnosť počas denných prechádzok , plávaní a výletoch