UK opatrovateľka 2100€

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Petersfield Hampshire
Plat : 2100 €
Termín nástupu : 04.08.2022

Informácie o ponuke:

GB 54 Anglicko - Petersfield
Nástup: 04.08.2022
Plat: 2100 eur/mesiac
Bonus na cestu : 150 € /2 mesiace
Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Požiadavky na zamestnanca:

opatrovateľka, komunikatívna angličtina, nefajčiarka, potrebný - pre settled status / settled status !!!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Popis klienta: Pani ma zníženú mobilitu, po dome chodí s rolátorom, ale pri chôdzi treba dávať pozor, aby nespadla. Pani nemôže zostať sama. Nosí inkontinentné vložky. Má začínajúcu demenciu. Rada komunikuje a rozpráva. Počuje už horšie. V noci pani dobre spí. Niekedy sa stane, že v noci potrebuje vymeniť plienku alebo posadiť na komodu. Klientka má bezgluténovú diétu.
Pracovná náplň: pomoc s obliekaním, hygienou, pomoc v domácnosti, varenie, výmena a kontrola plienok
Doplnkové informácie: Klientka býva v dome (4 spálne) so svojím dospelým synom. Syn pracuje v Londýne ako právnik. Nákupy robí syn. Syn má väčšieho psa.