Nemecko, Berlín -Predavač/Predavačka na odpočívadle - od €11.15 Brutto n/h

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nemecko, Berlin
Plat : 11.15 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : Pracuje sa na 2, alebo 3 zmeny, podľa sezóny

Informácie o ponuke:

Miesto práce: Nemecko – Berlín,
Predavač/Predavačka v reštaurácii, na odpočívadle

Mzda:
- od €11.15 hrubá mzda, na hodinu
- práca počas sviatkov, práca v nedeľu, a práca v noci je platená 100% (€22.30) a +25%(€13.94)
- mzda je vyplácaná 15. v mesiaci
- možná záloha do výšky 50% platu

Zmeny:
- pracuje sa v priemere 173,33 hodín mesačne
- pracuje sa na 2, alebo 3 zmeny, podľa sezóny

Ubytovanie:
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom za 4,94 EUR na deň, a strhávané z
výplaty
- vo väčšine prípadov je ubytovanie blízko práce, v inom prípade je zabezpečený
transport do práce

Požiadavky na zamestnanca:

- lepšie základy anglického, alebo nemeckého jazyka
- predošlá skúsenosť na pozícii predavač/čašník vítaná
- zaslanie životopisu s fotkou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- servírovanie tradičných pekárenských výrobkov a jedál
- obsluha zákazníkov, práca s pokladňou
- umývanie riadov a stolov
- pomoc v kuchyni

Benefity:

Výhody/Benefity:
- práca na nemeckú zmluvu, u overeného zamestnávateľa
- zabezpečené ubytovanie, ktoré netreba platiť dopredu
- zamestnávateľ za vás odvádza dane a prídavky podľa platnej legislatívy
- asistencia s aplikovaním na ?tax identification number?, bankovým účtom
a zdravotným poistením v prípade potreby
- pomoc pri hľadaní dostupných možností pri vycestovaní zo Slovenska a ČR
- denný príspevok na stravu od zamestnávateľa vo výške 5 EUR
- extra dovolenka, Vianočný bonus pre zamestnancov ktorý odpracujú 6 mesiacov
a viac
- zabezpečenie pracovných topánok bezplatne

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovných ponúk, alebo prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.
Monika Schwarzová 00421 948 905430
info@vmrecruitment.com