Hladame Zvaracov na Tig Nerez a Hlinik Svajciarsko

Lokalita : Svajciarsko
Plat : 5800 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 9 hodin a viacej podla potreby

Hladame zvaracov na Tig zvaranie kombinacia Nerez /hlinik na zvaranie tankovych nadrzi Hlinikovych alebo Nerezovych .
Praca je na Svajciarsku pracovnu zmluvu.
Jedna sa o dlhobodu pracu . Praca je na dlhobobo s okamzitym nastupom plat je do 5800 Euro v Hrubom . Ubytovanie je zabezpecene a stahuje sa z vyplaty. Kazdy byva samostatne.
Nemcina neni potrebna ale pokial clovek vie tym lepsie.
Moznost dohodnut sa chodit domov podla potreby.
Mozu byt aj dvojice.

Blizsie informacie poskytneme na telefonnom cisle 00421 918 535 705
email knowenger@gmail.com

Nastup mozny okamzite.
Zivotopis treba poslat s certifikatmi v pdf na email
Email knowenger@gmail.com
0041 782 060 009 staci prezvonit
Z tohto cisla Vam budem volat prosim ulozte si ho Praca Svajciarsko a Rakusko.
Dakujem

Požiadavky na zamestnanca:

Zvaranie Tig Nerez a Hlinik

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Zvaranie nadrzi z Nerezu a Hliniku

Benefity:

dlhodoba praca.

Základné informácie o ponuke

Plat
5800 €
Kontakt
Miroslav
knowenger@gmail.com
00421918535705 staci poslat sms
Webstránka
Krajina
Švajčiarsko
Kraj
Kategória
Zvárač
Pridané
02. 11. 2022