Praca brusica do Rakuska

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Rakusko
Plat : 2200 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8 az 9 hodin

Hladame brusica na brusenie hlinikovych a zeleznych casti jedna sa o lestenie dobrusovanie mansich dielcov a hran podla potreby a zadania.
praca je na Rakusku pracovnu zmluvu. Narok na pridavky 13 a 14 plat.
Plat je 12.80 Euro na Hodinu plus diety.
Prace ja na 3 smeny a treba 3 brusicov.
Prace je na dlhodobo.

Ubytovanie je zabezpecene a platene.

Auto je potrebne.

Najlpsie ludia ktory uz nieco podnobne robili a brusili pripadne zvarali a vedia aj zvarat s CO2.
Nastup je tu okamzite.
Pre blizsie info treba volat na 00421 918 535 705 Na tuto pracu idu jednotlivci nie skupiny.. Kazdy bude asi robit na inej smene.

Požiadavky na zamestnanca:

Auto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Brusenie pokial vie aj zvarat tak je to lepsie neksorsie moze aj zvarat s CO2

Benefity:

Diety a ubytovanie zdarma