Hladame pracovnikov do vyroby Rakusko-automotive

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Tirolsko Rakusko okolie Insbruck
Plat : 1600 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8

Hladame pracovnikov do oblasti Tirolska na pracu do Vyroby do automotive priemyslu . Jedna sa o pracu na roznych poziciach pre nekvalifikovanych pracovnikov. Praca je pre jednotlivcov alebo pary Na tychto poziciach mozu pracovat aj zeny. Dolezite je aby na 2 ludi bolo jedno auto.

Plat je v cistom cca 1600 Eur na mesiac . Ubytovanie je platene firmou.

Jedna sa a odlhodobu pracu a na vsetky pozicie budete v zauceni. Minimalna komunikacia nemciny bude vytana.Dolezite je porozumiet co od vas chcu spravit..
Tato pozicia Nevyzaduje zdravotny Covid certifikat.
Ostatne infromacie poskytnem po telefone.
telefonne cislo 00421918 535 705
email: knowenger@gmail.com

Na tuto pracu treba len Zivotopis a s nim Vam vieme pomoct ho pripravit.

Tato ponuka je dlhodobo aktualna.

Požiadavky na zamestnanca:

Zaklady nemciny , pokial je mozne auto , a chut pracovat.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Netreba Zdravotny Covid Certifikat

Benefity:

Ubytovanie , ranajky a obedy su zdarma.

Doplňujúce informácie:

Nastup stale pocas celeho roka.