Ponuka pre 2 elektrikárov do Nemecka - bytové elektroinštalácie

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Ettenheim, Nemecko
Plat : 4400 €
Termín nástupu : 21.03.2022
Pracovná doba : turnusy 3+1 alebo 4+1

Pracovná ponuka pre 2 elektrikárov SZČO, jeden z dvojice sa musí vedieť dohovoriť po nemecky.

Práca na živnosť.

Bytové elektroinštalácie v novostavbách bytov.
Mesto: Ettenheim

Požiadavky na zamestnanca:

- Prax v oblasti bytových elektroinštalácií aspoň 2 roky.
- živnosť
- auto
- vyhláška min. 21 a vyššie
- spoľahlivosť, zodpovednosť, manuálna zručnosť
- základné elektrikárske náradie /kufrík/.
- Jeden z dvojice nemčina na komunikatívnej úrovni
- potvrdenie o očkovaní alebo prekonaní ochorenia covid.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Bytové elektroinštalácie v novostavbách bytov. Ide o 60 bytov v 8 bytovkách, kde sa robí komplet elektroinštalácia od hrubej elektroinštalácie až po koncové montáže.

- frézovanie, schlitzovanie (nástroje budú zabezpečené na stavbe)
- ťahanie káblov
- montáž a zapájanie svetiel, zásuviek, vypínačov...
- komplet bytové elektroinštalácie

Benefity:

Mzda: 18 - 21Eur/hod.(hodinová sadzba závisí od skúseností a jazykových znalostí)

+ zabezpečené a preplatené ubytovanie

Fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní.

Pracuje sa od pondelka do soboty 55 - 60 hodín týždenne.