Mechatronik, Nemecko

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Mníchov
Plat : 13,00 €
Termín nástupu : Ihneď

Spoločnosť Euro Labora s.r.o. hľadá zamestnancov na pozíciu:

MECHATRONIK – znalosť nemeckého jazyka vítaná

Miesto výkonu práce: Nemecko, 80802, München

Náplň práce:
- servis a diagnostika osobných automobilov s využitím moderných diagnostických systémov
- montáž doplnkových zariadení
- servis systémov ABS/ESP
- opravy v súlade s odporúčaniami výrobcov

Mzdové podmienky:
- sadzba 13,00 EUR brutto + 50,00 EUR denné diéty
- nástup: 02/2022

Požiadavky:
- prax na vyššie uvedenej pozícii
- vyučený v odbore mechatronik, prípadne automechanik s praxou
- schopnosť pracovať v tíme
-vodičský preukaz skup. B
-obsluha počítača

Ponúkame:
-zmluvu podľa nemeckých podmienok, ktorú dostanete pred príchodom do Nemecka
- k atraktívnej hodinovej sadzbe pridáme čisté denné dávky
- hovoríme po slovensky/ naši koordinátori sú pripravení pomôcť vám 24/7
- zabezpečnie ubytovania
- dovolenka a príspevok na dovolenku
-možnosť pracovať v hodinách navyše platených od + 25%
-Pracovné odevy
- platená dovolenka od 24 dní v roku

V prípade záujmu zašlite svoj životopis - Životopis s priebehom praxe a súhlas so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu job@euro-labora.sk