Ponuka práce pre 2 elektrikárov SZČO, bytové elektroinštalácie

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Stockach, Nemecko
Plat : 19 €
Termín nástupu : 01.02.2022
Pracovná doba : turnusy 3+1 alebo 4+1

Práca pre 2 elektrikárov SZČO v Nemecku. Bytové elektroinštalácie v novostavbách domov a bytov.

Nástup: 1.2.2022

Požiadavky na zamestnanca:

- jeden z partie nemčina na komunikatívnej úrovni

- šikovnosť, samostatnosť, manuálna zručnosť

- 2 roky prax v oblasti bytových alebo priemyselných elektroinštalácií

- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21 a vyššie

- auto, základné elektrikárske náradie /kufrík/

- byť očkovaný alebo prekonaný, inak je potrebné každé ráno sa otestovať v sídle firmy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Ťahanie káblov, montáž, zapájanie káblov, montáž a inštalácia osvetlenia, montáž spínacích zariadení, frézovanie (nástroje budú zabezpečené na stavbe).

Práca na živnosť, robia sa turnusy 3+1 alebo 4+1 záleží od dohody.

Benefity:

Mzda: 18 - 19?/hod. + zabezpečené a preplatené ubytovanie.

Fakturácia: 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní.