Operátor CNC stroja, bez znalosti nemeckého jazyka!

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Saterland-Scharrel
Plat : 10,45 €
Termín nástupu : Neurčený

Spoločnosť Euro Labora s.r.o. hľadá zamestnancov na pozíciu:

Operátor CNC frézy - bez znalosti nemeckého jazyka

Miesto výkonu práce: Nemecko - 26683 Saterland-Scharrel

Náplň práce:
- podpora pre CNC frézy (Hedelius, Bimatec), riadenie Heidenhain alebo Siemens (hlavne 5-osové, detaily do 8x3 m)
- práca s technickým výkresom
- drobné opravy
-kontrolné merania
-kontrola procesu obrábania

Mzdové podmienky :
- sadzba: 10,45 E brutto / H + 35 E denného príspevku
- nástup : 01/2022

Požiadavky na pracovníka:
- skúsenosti s obsluhou CNC strojov
- auto na výjazd
- pripravenosť pracovať v 2-zmennom systéme
- vzdelanie v smere CNC operátor vítané
- základná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka vítaná
- vlastné auto, alebo možnosť prenájmu

Ponúkame:
-zmluvu podľa nemeckých podmienok, ktorú dostanete pred príchodom do Nemecka
- k atraktívnej hodinovej sadzbe pridáme čisté denné dávky
- hovoríme po slovensky, naši koordinátori sú pripravení vám pomôcť 24/7
-ubytovanie
- dovolenka a príspevok na dovolenku
-možnosť pracovať v hodinách navyše platených od + 25%
-pracovné odevy
- platená dovolenka od 24 dní v roku

Oslovil vás náš inzerát? Váš aktuálny životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na adresu: job@euro-labora.sk