Testovanie výrobnej linky v Nemecku, práca na živnosť

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Buckeburg, Nemecko
Plat : 18 €
Termín nástupu : 10.01.2022
Pracovná doba : turnusy

Informácie o ponuke:

Ponuka práce pre operátora výroby len na ŽIVNOSŤ.
Fyzicky nenáročná práca. Ide o novo vyrobenú linku, ktorá sa pred odovzdaním konečnému zákazníkovi musí najskôr určitý čas testovať. Preto ide o prácu na 2 mesiace.
Práca pre 1 človeka s pracovnou nemčinou na doplnenie partie.

Požiadavky na zamestnanca:

- prax ako operátor výroby
- samostatnosť
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- aspoň pracovná nemčina
- treba mať k dispozícii vlastné auto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- ide o testovanie novej výrobnej linky
- linka na výrobu sáčkov do vysávačov
- jednoduché vkladanie výrobkov do stroja
- vizuálna kontrola výrobkov (premeranie a testovanie)
- fyzicky nenáročná práca
Ide o prácu na 2 mesiace (január až február 2022)

Benefity:

Mzda: 18e/hod. + zabezpečené a preplatené ubytovanie.

Fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní.

Doplňujúce informácie:

Nenáročná práca, vhodná aj pre ženy alebo páry.
Práca je možná IBA NA ŽIVNOSŤ.