Ponuka prace

Lokalita : Bazilej a okolie
Plat : 20 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : 7:00 - 16:30

Hladame na uvolnene pracovne miesta, jedneho az dvoch zamestnancov. Jedna sa o pracu pri spracovani a baleni palivoveho dreva do kartonov a vriec. Praca je fyzicky namahava. Ubytovanie pri pracovisku zabezpecene. Prihlasenie a pracovne povolenie vybavujeme my. Mzda je podla kurzu 20Eur na hodinu v hrubom. Zmluva priamo u overeneho svajciarskeho zamestnavatela. Nastup od januar 2022. Jedna sa o sezonnu pracu. Podla dohody tu zamestnanci odpracuju 7 az 11 mesiacov z roka. V pripade zaujmu poprosim zivotopis s prilozenou fotografiou zaujemcu. Prosim kontaktujte ma na email : siriusglamont@gmail.com

PS: Jedna sa pracu v slovenskom kolektive.

Dakujem

Požiadavky na zamestnanca:

Zodpovednost, samostatnost, schopnost prisposobit sa podmienkam. Uprednostnime uchadzacov s vodicskym opravnenim B.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Manualna praca - plnenie palivoveho dreva do kartonov , niekedy aj do vriec.

Benefity:

K dispozicii firemne vozidlo, priama zmluva u svajciara, pomozeme so vsetkymi papierovackami

Perosime len zaujemcov, ktori nepozivaju nadmerne alkoholicke napoje. Sem tam pivo po pracovnej dobe alebo cigareta nie je problem. Nadmerne pozivanie hoc aj po pracovnej dobe je problem.

Základné informácie o ponuke

Plat
20 €
Kontakt
M Mravcak
siriusglamont@gmail.com
Webstránka
Krajina
Švajčiarsko
Kraj
Kategória
Drevársky priemysel
Pridané
08. 12. 2021