Murár do Rakúska - IHNEĎ

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Rakúsko
Plat : 2500 €
Termín nástupu : Neurčený

Hľadáme murárov pre stabilnú rakúsku spoločnosť, jedná sa o dlhodobú prácu počas celého roku.
Minimálny plat na tomto pracovnom mieste je od 2 500 EUR netto (vrátane diét oslobodených od dane). Je možný aj vyšší plat, rozhodujúca je pritom Vaša kvalifikácia a skúsenosti. V závislosti od činnosti Vám prislúchajú rozličné príplatky (montáž, noc, zmena); odpracované nadčasy sa vyplácajú s prirážkami. Ponúkame 14 platov a 25 dní platenej dovolenky.
Poistenie
Ste poistený: úrazové, dôchodkové a nemocenské poistenie (rodina sa môže tiež dopoistiť), mzda sa Vám vypláca aj v prípade choroby alebo úrazu.
Náplň práce:
* rôzne murárske a šalovacie práce
* pripravovanie murárskej malty, betónu, poterov a omietok
* murovanie nosných, deliacich a výplňových stien, stĺpov, klenieb, komínov
* zateplovanie fasád, zhotovovanie izolácií proti zemnej vlhkosti a hluku
* zhotovovanie a opravovanie vnútorných a vonkajších omietok
Požiadavky:
Vyučený murár alebo dlhoročné pracovné skúsenosti v oblasti stavebníctva
• Fyzická zdatnosť
• Tímový duch a flexibilita
• Dobré znalosti nemeckého jazyka
• Vlastný automobil výhodou

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na info@bepajob.com CV v nemeckom jazyku s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na 0950318027