Hľadáme baličov pochutín & snakov. Bonus 260 €! Mzda až 21,58€/ h brutto. Bez znalosti jazyka.

Lokalita : Noordwijkerhout
Plat : 21,58 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Práca na dve smeny od 6:00 - 18:00 a druhá smena 16:00 - 00:00.

Pre nášho holandského partnera hľadáme na jednoduchú prácu URGENTNE ľudí na baliace linky. Pracovať budete s pochutinami ako kúsky syra, nakrájaná saláma, šaláty, plnené paradajky atď.

Už po 6.tich mesiacoch je základná mzda 12,10 €/h! Plus príplatky

Pracuje sa na 3 oddeleniach - balenie, etiketovanie, príprava objednávok na expedíciu.

Máte možnosť byť zaškolený a stať sa operátorom linky za lepších mzdových podmienok.

Nemusíte mať prax, znalosť cudzích jazykov, ani vodičský preukaz.

Prácu zabezpečíme každému, kto má chuť pracovať. Rýchle vybavenie práce aj pomoc s vycestovaním.

• vieme zamestnať mužov, ženy, páry (nevieme garantovať spoločnú
prácu)
• jedná sa o prácu na holandskú prac. zmluvu
• vyžaduje sa jemná motorika rúk

Vo výrobniach je približne 6-7 stupňov. Práca na dve smeny od 6:00 - 18:00 a druhá smena 16:00 - 00:00.

POSTUPNE KONTAKTUJEME KAŽDÉHO!

Zložky mzdy:
• hodinová mzda 10,79€/hod brutto a následne po 6 mesiacoch
12,10€ /hod brutto
• príplatky nad 40 odpracovaných hodín týždenne 140%
• nadčasy v sobotu medzi 00:00 - 12:00 vo výške 180%
• nadčasy v sobotu medzi 12:00 - 00:00 vo výške 200%
• nadčasy v nedeľu vo výške 200%
• ku mzde sa vypláca príplatok 8,33% - holiday money
• mzda v čistom je cca 1200-1600€/mesiac v čistom už aj po
odrátaní ubytovania, z toho si platíte už len stravu

VIANOČNÉ BONUSY:
- špeciálna odmena 260€ za odpracovanie obdobia 13.12.2021 - 02.01.2022

Podrobné info si prečítajte na našej webke:

Požiadavky na zamestnanca:

- vieme Vás zamestnať aj bez znalosti cudzieho
jazyka
- musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do
práce sa dochádza na firemných
elektrobicykloch, prípadne autom
- ochota rešpektovať iné národnosti či už v
práci, alebo na ubytovaní
- ochota pracovať aj cez vianočné obdobie
- kandidáti musia byť flexibilný podľa
aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa
- dobrá fyzická kondícia

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Práca na baliacej linke, tiež na oddelení etiketovania a vychystávania tovaru.
Pracovať budete s pochutinami ako kúsky syra, nakrájaná saláma, šaláty, plnené paradajky atď.

Benefity:

? VIANOČNÉ BONUSY vo výške 260?
? nemusíte mať znalosť cudzích jazykov, prax, ani vodičský preukaz
? nízke vstupné náklady
? stabilná práca
? veľa zamestnaných Slovákov a Čechov
? holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné,
dôchodkové zabezpečenie
? týždenná mzda
? viete si veľmi dobre zarobiť
? ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete
pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu)
? podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v
Holandsku
? pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
? skvelé referencie od Našich uchádzačov
? zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené
zamestnancom
? doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke
vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti
firemné auto)
? viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné
poistenie
? starostlivosť zo strany zamestnávateľa

Základné informácie o ponuke

Plat
21,58 €
Kontakt
Tereza Hanzlíková
zivotopis@agenturaprace.sk
Telefón
0908361669
Webstránka
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
14. 10. 2021