Strojný zámočník do Nemecka na živnosť

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Stockstadt am Main, Nemecko
Plat : 19 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : turnusy

Hľadáme šikovného strojného zámočníka na pozíciu feinmechaniker.

Práca na živnosť, 50 - 60 hodín týždene, práca na turnusy 3+1 alebo 4+1.

Nástup: čím skôr.

Požiadavky na zamestnanca:

Nemčina alebo angličtina na komunikatívnej úrovni je podmienkou!

Prax v odbore aspoň 2 roky, treba mať otvorenú živnosť a k dispozícii auto.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Zostavenie častí strojov a strojných zariadení.
- Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch na strojoch.
- Montáž a zapájanie strojov.
- Zostavenie strojov a zariadení.
- Montáž komponentov podľa výkresovej dokumentácie
- Servis a modernizácia polygrafických strojov (výmena prevodoviek).

Benefity:

Mzda: 19 - 20?/hod. závisí od skúseností a jazykových znalostí.
+ Zabezpečené a preplatené ubytovanie.