Elektrikári do Nemecka - bytové elektroinštalácie /živnosť

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Attendorn, Nemecko
Plat : 18 - 20 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : turnusy

Hľadáme 2 skúsených elektrikárov s praxou na bytové elektroinštalácie do Nemecka. 1 z dvojice - nemčina na komunikatívnej úrovni.
Mesto: Attendorn

Požiadavky na zamestnanca:

Práca na živnosť, treba mať k dispozícii auto a vlastné základné elektrikárske náradie.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Bytové elektroinštalácie: frézovanie, schlitzovanie, ťahanie káblov, montáž a zapájanie káblov, montáž a inštalácia zásuviek a osvetlenia, montáž spínacích zariadení...
Pracuje sa 60 hodín týždenne. Práca na turnusy 3 + 1 alebo 4 + 1.(záleží od dohody).

Benefity:

Mzda: 18 - 20e/hod. + preplatené ubytovanie. /hodinová mzda závisí od skúseností a jazykových znalostí/.
Prvý mesiac fakturácia 2x, od druhého mesiaca fakturácia 1x mesačne.
Splatnosť faktúry je 15 dní.

V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle 0903984500 alebo nám pošlite váš životopis na eliteworker.sk2@gmail.com