Pracovník vo fabrike Siemens - Nemecko

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Cham, Amberg, Regensburg (Bavorsko)
Plat : 15,56 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40 hod /Týždenne

Informácie o ponuke:

Pozícia: Montážny pracovník vo fabrike

Lokalita: Nemecko

Plat: Od 15,56 EUR /hod brutto, po 3 mes – 16,24 eur/hod brutto, po 7 mes – 19,62 eur/hod brutto..

Nástupný termín: Priebežne

Druh pracovného pomeru a dlžka pobytu: Hlavný pracovný pomer - dlhodobo, min. 3-6 mesiacov

Požiadavky na zamestnanca:

Flexibilita týkajúca sa pracovného času. Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Vlastný mobilný telefón! Nemecký jazyk dobrá komunikatívna znalosť!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Práca pri výrobnej linke, ručná montáž . Trojzmenná prevádzka – 6-14, 14-22, 22-06.

Benefity:

Ubytovanie: je zabezpečené ešte pred príchodom do Nemecka v bytoch a ubytovniach, izby sú 1-2-3 posteľové. Cena ubytovania od 200 Eur/mesiac.

Doplňujúce informácie:

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :

ALEKO recruitment agency, Volgogradská 13 ,080 01 Prešov , mail : praca@praca-info.sk, tel.č. : 0907 53 00 16