Hľadáme šikovných a skúsených elektrikárov z celého Slovenska na naše projekty v Nemecku

Lokalita : Nemecko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : - pondelok až sobota 10 hodín denne (50 až 60 hodín týždenne)

Hľadáme šikovných a skúsených elektrikárov z celého Slovenska na naše projekty v Nemecku.

Pracovné podmienky:
- hodinová mzda 16 až 20,- Eur/hod so zabezpečeným a hradeným ubytovaním (výška mzdy je stanovená na pracovnom pohovore osobne alebo telefonicky, odvíja sa od pracovných skúseností, znalosti jazyka a ďalších faktorov.
- ubytovanie zabezpečené a hradené
- práca na živnosť, po vzájomnej spokojnosti je možnosť pracovnej zmluvy
- práca na pravidelné turnusy
- ponúkame podporu pri vybavovaní všetkých administratívnych záležitostí
- fakturácia je každých 14 dní
- istota celoročného zamestnania a vyplácania včas
- zákaz alkoholu, omamných a iných psychotropných látok

DeMar Group s. r. o.
Hviezdoslavova 45
029 01, Námestovo
V prípade záujmu Vás poprosím vyplniť formulár na nasledujúcom linku https://www.demargroup.sk/kariera.html alebo nás kontaktovať mailom na info @ demargroup.sk alebo telefonicky na +421 902 548 823

Požiadavky na zamestnanca:

Pracovné požiadavky:
- preukázateľná prax v oblasti elektroinštalácií
- platná elektrikárska vyhláška
- slušnosť, chuť do práce, spoľahlivý a seriozný prístup
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
- vodičský preukaz skupiny B a auto výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pracovná náplň:
Elektroinštalačné práce na rôznych monolitných stavbách, domoch a v priemyselných halách.
- osádzanie a ťahanie káblov
- montáž svetiel
- montáž káblových trás
- vykružovanie a osádzanie dóz, zásuviek, vypínačov
- realizácia rozvodných skíň
- kompletáže
- montáže kompletných protipožiarných systémov
- automatizácie
- merania a dokumentácia

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
DeMar Group
info@demargroup.sk
Telefón
Webstránka
www.demargroup.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
22. 07. 2021