Maliar v Holandsku

Lokalita : Holandsko
Plat : 2800 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Si pripravený na novú výzvu a máš záujem slušne si zarobiť?
Zaujíma ťa objavovanie nových miest a kultúr?
Chceš sa stať členom pevného tímu s kolegami zo Slovenska a Čiech?
Ak áno, tak toto voľné miesto je možno práve pre Teba!

Pre lídra na trhu dočasného bývania v Holandsku hľadáme maliara.
Spoločnosť stavia modulárne budovy na dočasne bývanie. Budovy sú postavené v továrni, umiestnené na pozemku a po použití rozobrané a znovu použité na inom mieste. Spoločnosť je v súkromnom vlastníctve a má projekty po celej Európe i mimo Európy. Pre ich výrobný závod v centre Holandska (v blízkosti Utrechte) hľadáme skúsených maliara.

Pracovný čas:
• pondelok - piatok od 6:00 do 17:00 (vrátane prestávok) - 45 -50 hodín týždenne
• okrem toho môžu byť požadované nadčasy.

Náplň práce maliara:
• brúsenie dverí a zárubní
• maľovanie dverí a zárubní základným a konečným náterom
• utesnenie okenných rámov
• strojové maľovanie stien a stropov

Požiadavky na zamestnanca:

Ďalšie zodpovednosti a očakávania:
• komunikácia s vedúcim tímu
• pozitívny prístup k práci a silná pracovná morálka
• pozitívny prístup k politike spoločností
• spolupráca s ostatnými kolegami
• starostlivosť o čisté a bezpečné pracovné prostredie
• flexibilný prístup k nadčasom alebo zmenám pracovných smien

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• preukázateľné skúsenosti s maliarskymi prácami
• ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka
• vodičský preukaz B výhodou
• licencie na vysokozdvižný vozík výhodou
• flexibilný prístup k pracovným činnostiam
• ochota pracovať vo večerných a víkendových zmenách
• znalosť materiálov a nástrojov
• čistý výpis z registra trestov

Benefity:

Zamestnanecké výhody, benefity
? práce 45 - 50 hodín týždenne (9-10 hodín denne, 5 dní v týždni)
? mesačný plat pri práci 45 hodín týždenne: 2800 ? v hrubom (cca 2 025 ? v čistom)
? mesačný plat pri práci 50 hodín týždenne: 3170 ? v hrubom (cca 2 240 ? v čistom)
? uzatvorenie zmluvy na dobu šiestich mesiacov s možnosťou predĺženia
? ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom
? zabezpečené zdravotné a úrazové poistenie
? príjemné pracovné a životné prostredie
? možnosti zapojiť sa do vzdelávacích a rozvojových programov
? profesionálne pracovné rast
? náklady, ktoré si platia zamestnanec, sú strava a doprava do práce!
? naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu zašlite životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Základné informácie o ponuke

Plat
2800 €
Kontakt
Eva Grešová
praca@prostaff.sk
Telefón
0903144870
Webstránka
www.prostaff.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
22. 06. 2022