Čašník / Servírka

Lokalita : Salzburg
Plat : 1.600 €
Termín nástupu : Ihneď

Pre sieť Reštaurácií hľadáme skúseného čašníka/servírku v meste Salzburg

Platové podmienky:
1.400€ - 1.600€ Netto a viac podľa skúseností + Tringelty
Ubytovanie si hľadáte ale Hotel Vám s tým pomôže ( 400 - 500€ mesačne) na začiatok sa dá vybaviť ubytovanie cez AirBnB
Strava zabezpečená

Požiadavky na zamestnanca:

Dobrá fyzická kondícia.
Predchádzajúce skúsenosti s prácou ako čašník/servírka sú požadované.
Príjemne vystupovanie, samostatnosť, práca aj cez víkendy.
Znalosť NJ na úrovní B1 – B2 level, vedieť komunikovať.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Jedná sa o prácu pre sieť reštauráií v meste Salzburg. Na danú pracovnú pozíciu sa požaduje predošlá prax v obore ako čašník/servírka, znalosť MENU a nápojový lístok reštaurácie, základné znalosti o víne a liehovinách, zodpovednosť za servírovanie teplých & studených jedál a nápojov pre zákazníkov reštaurácie. Práca aj s pokladňou.

Benefity:

Dobrý kolektív
Tringelty

Základné informácie o ponuke

Plat
1.600 €
Kontakt
Zdenka Nigríniová
office@job4uslovakia.sk
Telefón
+421 948 686 122
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Čašník
Pridané
12. 07. 2021