Balenie ovocia a zeleniny - Rotterdam, Holandsko

Lokalita : Rotterdam
Plat : 10,71 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : v primere 40 hodín týždenne

Hľadáme pracovníčky a pracovníkov, ktorých náplňou práce bude balenie ovocia alebo zeleniny. Akceptujeme ženy, mužov a páry. Ovocie a zelenina sa triedi, balí a pripravuje na expedíciu.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email.

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť anglického jazyka A2

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

V priemere 40 hodín týždenne.

10,71 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33 % holiday money (pre pracovníkov nad 21 rokov)
8,50 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33 % holiday money (20 roční pracovníci)
8,20 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33 % holiday money (18 - 19 roční)

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku na email: info@europersonnel.sk
alebo nás kontaktujte na tel. číslach +421 910 333 199, +421 917 721 626.

Základné informácie o ponuke

Plat
10,71 €
Europersonnel
info@europersonnel.sk
+421 910 333 199 ,+421 917 721 626
www.europersonnel.sk
Holandsko
Potravinárstvo
15. 03. 2022