Zvárač - RAKÚSKO

Lokalita : Rakúsko
Plat : 3000 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : dvojzmenný pracovný režim

Informácie o ponuke:

Pre našich partnerov v Rakúsku hľadáme uchádzačov.

Sprostredkovanie práce - BEZ POPLATKOV!!!

Požiadavky na zamestnanca:

Dĺžka praxe
aspoň 3 mesiace

Certifikáty
Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Vodičské oprávnenie:
Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
fyzická zdatnosť
samostatnosť
tímová práca
Cudzie jazyky:
nemecký - pokročilá: A2 a B1

Ďalšie požiadavky:
- Zváračský preukaz podľa vybranej STN
- Tímová práca
- Veľmi dobré zváracie znalosti MAG s platným zváracím certifikátom
- Zodpovednosť
- Koncentrovanosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Flexibilný a nadčasovo pripravený
- Čítanie technickej dokumentácie
- Presnosť a precíznosť
- Keď kandidáti prichádzajú, najprv máte skúšobný deň a potom sa rozhodnú, či môžete začať pracovať alebo nie.

Osobnostné predpoklady
pozornosť
trpezlivosť
spoľahlivosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Zváranie kovov, plastov, polymérov v súlade s technickou dokumentáciou.
- Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov.
- Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie.
- Čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov.
- Kontrolovanie kvality zvarov pomocou sérií skúšok.
- Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave.

Benefity:

Druh pracovného pomeru: TPP - Rakúska pracovná zmluva

- Mzda je vyplácaná na účet, a aj slovenský, vždy k 15.temu v mesiaci
- 13. + 14. plat
- Záloha - je možná - po dohode so zamestnávateľom

Pracovný čas:

- min. 7,5 hod. alebo 11,5 hod. denne ak sú nadčasy povolené
- príplatky za sviatky a za nadčasy
- po mesačnej skúšobnej dobe je pracovný pomer na neurčito
- 25 dní dovolenky ročne
- DLHODOBÁ a STABILNÁ práca s nástupom ihneď

Ubytovanie, Zdravotné poistenie, Doprava:

- Ubytovanie: zabezpečené zamestnávateľom, pre potreby ubytovania (hotel, pension), izba s Wi-Fi
- Ubytovanie si hradíte sami 15 ? na noc (sťahované z výplaty)
- Zdravotné poistenie je preplácané zamestnávateľom
- Auto nie je povinné, ale prospešné, jazda do práce nebude preplácaná

Len v oblasti Vorarlbersko a Tirolsko:
Pri odpracovaní 167 hod. - minimálne od 2 850 ? netto mesačne a viac
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

V prípade záujmu a VIAC informácií o konkrétnych pracovných pozíciach nás kontaktujte:
1. Telefonicky +421 950 187 781
alebo
2. emailom: info@pracaveu.sk

Mesačná mzda je uvádzaná BRUTTO

Základné informácie o ponuke

Plat
3000 €
Kontakt
TIME Personnel Agency s.r.o
info@pracaveu.sk
Telefón
+421950187781
Webstránka
Krajina
Rakúsko
Kraj
Kategória
Zvárač
Pridané
09. 03. 2021