SPÁJANIE SÚČIASTOK VO FABRIKE - RAKÚSKO.

Lokalita : Sattledt - juhozápadne od mesta Linz
Plat : 2000 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Pracuje sa v priemere 35 - 40 hodín týždenne na 3 smeny.

Hľadáme šikovné pracovníčky a pracovníkov, ktorí budú pracovať vo fabrike v Rakúsku. Vo fabrike sa vyrábajú solárne panely. Vašou úlohou bude spájanie/montáž DPS - dosky plošných spojov.
Ide o jednoduchú prácu. Nepotrebujete mať predchádzajúce skúsenosti z montáže plošných spojov. Postačuje ak ste už niekedy pracovali vo fabrike na spájanie alebo montáž rôznych drobných súčiastok (výroba a montáž káblov, skladanie drobných komponentov, manuálna montáž rôznych súčiastok a pod.)

Každý uchádzač bude absolvovať test pred akceptáciou a nástupom do práce. Tento test bude prebiehať na tablete. Pozostáva z inštrukcii napísaných v nemeckom jazyku na základe ktorých budete musieť posúvať a poskladať z malých častí (0,5 mm) obrázok/stavebnicu (obvykle to býva Lego). Pokiaľ uchádzač nesplní zadanie testu a nebude vedieť zložiť obrázok/stavebnicu, nebude akceptovaný na prácu vo fabrike.

Test bude prebiehať v meste Sattledt - juhozápadne od mesta Linz. Po teste sa do týždňa dozviete či Vás do práce prijali, alebo nie. Pokiaľ budete do práce akceptovaní, pracovať začnete vo fabrike ihneď.

Po absolvovaní testu sa môžete rozhodnúť či ten týždeň na výsledok počkáte v Rakúsku alebo nie. Pokiaľ ostanete čakať v Rakúsku bude Vám poskytnuté ubytovanie ZDARMA.

Pracuje sa na 3 smeny. Akceptujeme mužov, ženy aj páry aj keď pracovná pozícia je vhodnejšia pre ženy, lebo sa pracuje s drobnými súčiastkami alebo spojmi a vyžaduje si to šikovnosť prstov.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email.

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1 (musíte rozumieť inštrukciám na zloženie obrázku pri teste)

- predchádzajúce pracovné skúsenosti vo fabrike na spájanie alebo montáž rôznych súčiastok (výroba a montáž káblov,manuálna montáž rôznych súčiastok a pod.)

- šikovnosť prstov

- preferovaní budú kandidáti, ktorí môžu cestovať do Rakúska vlastným autom a môžu ho používať na cestovanie z ubytovania do práce (alebo jedno auto v skupinke kamarátov)

- pokiaľ nemáte auto treba počítať s tým, že ubytovanie je od práce vzdialené cca 2 km

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Vašou úlohou bude spájanie/montáž DPS - dosky plošných spojov typu SMD, THT, SHD

Benefity:

Plat: 12,95 Euro brutto/hodinu (cca 1700 - 1750 Euro v čistom mesačne).

Ubytovanie je zabezpečené v bytoch. Cena izby sa pochybuje podľa počtu pracovníkov na izbe.

- jednolôžková izba: 330 Euro/mesačne/osoba
- dvojlôžková izba: 250 Euro/mesačne/osoba
- izba pre pár: 450 Euro/mesačne/za celú izbu

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v nemeckom jazyku a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk

alebo nás kontaktujte telefonicky na číslach +421 910 333 199, +421 917 721 626.

Základné informácie o ponuke

Plat
2000 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0910333199, 0917721626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Rakúsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
10. 02. 2021