Práca v sklade pre spoločnosť Tchibo v Nemecku ! Základná znalosť nemeckého, anglického alebo poľského jazyka.

Lokalita : Neumarkt in der Oberpfalz
Plat : 1500 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Troj zmenná prevádzka, od pondelka do soboty (6dní) : 06.00hod. do 14.00hod. / 14.00hod. do 22.00hod. / 22.00hod. do 06.00hod príplatok za nočnú zmenu vo výške od 25%

Hľadáme pracovníkov do skladov, pre spoločnosť Tchibo v Nemecku, v meste Neumarkt in der Oberpfalz. Vieme umiestniť mužov, ženy, dvojice, páry, skupinky. Všetci kandidáti musia predložiť negatívny test na ochorenie COVID-19.

Ide o nepotravinový i potravinový tovar (miešatka do nápojov, plastové poháriky, káva, džúsy, víno, drobná elektoronika…)

Požiadavky na zamestnanca:

Pre prácu v Nemecku potrebujete:

- nemecký jazyk – minimálne A2 alebo anglický jazyk, prípadne komunikatívna poľština
- vodičský preukaz skupiny B a možnosť vycestovať vlastným automobilom (aspoň 1 zo skupinky)
- skúsenosti v sklade podmienkou
- zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická kondícia
- licencia VZV výhodou
- práca vhodná pre mužov, pre ženy, pre páry, pre skupinky
- max. do 50 rokov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- môže sa jednať o kumulované pozície
- prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu
- umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, -
- označovanie + uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu
- vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky
- obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest. (pokiaľ máte VZV)
- práca pri linke/za pásom a podobne

Benefity:

- dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností
- denný dochádzkový bonus
- zabezpečené ubytovanie
- veľa umiestnených Čechov a Slovákov
- práca v suchom, teplom sklade
- príjemné prostredie v okolí Norimbergu
- podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- možnosť záloh
- práca na Nemeckú pracovnú zmluvu
- dlhodobá práca

Doplňujúce informácie:

Vaše náklady :
- vreckové do prvej mzdy
- pokiaľ majú kandidáti záujem o naše poradenské služby bežná cena za ich poskytnutie je 150.– € momentálne možnosť využiť základnej služby - pokrytie nutných administratívnych nákladov 99,-€

Základné informácie o ponuke

Plat
1500 €
Kontakt
Michaela Rozembergova
job@universalconsulting.sk
Telefón
00421917951499
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
01. 11. 2020