Stavebný elektrikár

Lokalita : Celé Rakúsko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Do Rakúska hľadáme samostatných elektrikárov, ale aj partie. Je potrebné sa dorozumieť na stavbe po nemecky, z partie stači, aby sa jeden dorozumel.
Pracovné ponuky sú po celom Rakúsku. Nástup podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca:

-nemčina na komunikatívnej úrovni
- vlastný automobil
- prax

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

ťahanie káblov, montáž parapetných líšt, upínacie práce, sieťová kabeláž + kladenie, elektrické rozvádzače....atď,

Benefity:

- práca na rakúsku pracovnú zmluvu
- podpora od nášho tímu

Plat: od 14,20/hod. 0,92 montážne príplatky + diéty 26,40 pracovný deň, 22 alebo 13,20 posledný pracovný deň, + príspevok za ubytovanie 15 za noc, prípadne platené ubytovanie zamestnávateľom.

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Euro Labora Slovensko
job@euro-labora.sk
Telefón
00421910179300
Webstránka
Plat: od 12,67/hod. 0,877 montážne príplatky + diéty 26,40 pracovný deň, 22 alebo 13,20 posledný pracovný deň, + príspevok za ubytovanie 15 za noc.
Krajina
Rakúsko
Kraj
Kategória
Elektrotechnický priemysel
Pridané
15. 03. 2021