Nemecko opatrovanie - Kulmbach

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Kulmbach
Plat : 1840 €
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Krajina: Nemecko
Mesto: Kulmbach (Bayreuth)
Nástup: ihneď
Turnus: 3 mesiace
PLAT: 1840€ / mesiac
Cesta tam a späť hradená
Ubytovanie a strava: Zadarmo
Práca na živnosť

Opatrovaná osoba:
Žena, 88 rokov, ležiaca pacientka po zlomenine krčku femuru (pred štyrmi rokmi) a zlomenine ruky. Nosí plienky na noc, cez deň ich má len pre istotu. Má problémy s časovou orientáciou, spoznávaním ľudí a má výpadky krátkodobej pamäte. Z postele vstáva, len keď ide na toaletu, vtedy potrebuje pomoc pri vstávaní. Jej syn má byt v tom istom dome, pomáha so starostlivosťou.

Bývanie: byt v malom meste
Samostatná izba: áno
Internet: áno - W-LAN
Zvieratá: áno – malý miešanec, stará sa o neho syn klientky
Voľno: 2 hodiny denne

Požiadavky na zamestnanca:

Žena, 20 - 60 rokov, nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, vodičský preukaz netreba, priateľská, pokojná, trpezlivá.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Domáce práce (upratovanie, pranie, umývanie riadu, varenie, vysávanie), niekedy nakupovanie. Pomoc s hygienou, pri sprchovaní pomáha aj syn. Pomoc a opora pri vstávaní. Kontrola a výmena plienok. Nákupy spolu s rodinou klientky.