OPATROVANIE NEMECKO - Mönchengladbach

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Mönchengladbach
Plat : 1840 €
Termín nástupu : 01.09.2020

Informácie o ponuke:

Krajina: Nemecko
Mesto: Mönchengladbach
Nástup: 1.9.2020
Turnus: 2 mesiace
PLAT: 1840€
Cesta tam a späť hradená
Ubytovanie a strava: Zadarmo
Práca na živnosť

Opatrovaná osoba:
Muž, 93 rokov, so začínajúcou demenciou, niekedy má problémy so spoznávaním osôb a krátkodobou pamäťou. Nemá žiadne problémy s pohyblivosťou, vie sa sám umyť, osprchovať a obliecť. Sám chodí na toaletu, opatrovateľka by ale mala byť nablízku. Nemá pevný denný režim.

Bývanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno - W-Lan
Zvieratá: nie (keď príde na návštevu cez víkend rodina, privedie sebou stredne veľkého, milého psa)
Voľno: dá sa upraviť podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca:

Žena, 35 - 60 rokov, nemecký jazyk, skúsenosti s opatrovaním, nefajčiarka, vodičský preukaz netreba, milá, trpezlivá, pozitívne naladená, empatická.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Starostlivosť o domácnosť (pranie, vysávanie, varenie, upratovanie, nakupovanie). S upratovaním pomáha aj upratovačka. Pripomínanie a kontrola užitia liekov. Klient občas na niečo zabudne, preto potrebuje opatrovateľku ako spoločnosť cez deň. Kontrola dostatočného príjmu tekutín.