Hladame aupair

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bracknell (west of London)
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : Streda - piatok

Sme Slovensko - anglicka rodina s 2 detmi (7 & 9). Byvame v Bracknelli, v mensom meste nedaleko Londyna a Readingu. Obe dievcata chodia do skoly nedaleko domu.

Hladame priatelske dievca na vypomoc s detmi, domacimi pracami a varenim.

Požiadavky na zamestnanca:

- Jazyk - minimalne zaciatocnik
- Radost travenia casu s detmi
- zakladna znalost varenia
- zrucnost v domacich pracach
- pocit zodpovednosti

- skusenosti s detmi nie je nutna
- vodicak - nie je potrebny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Vodit deti do skoly, domov a na kruzky, jednoduche domace ulohy, domace prace, zehlenie a varenie (30 hodin + obcas babysitting)

Budete pracovat v stredu, stvrtok a v piatok od 7:00 do 17:00. Ostatne dni budete mat volne.

Benefity:

- Plat : 85 libier na tyzden (alebo 360 mesacne), podla dohody
- 4 tyzdne za rok platenej dovolenky
- vlastna izba
- celodenna strava
- free internet
- moznost pouzivania bicykla
- moznost studovania anglictiny lokalne
- moznost prace vo volnych dnoch lokalne
- moznost cestovania vo volnych dnoch

Bracknell je mensie mesto (okolo 120 000 obyvatelov). Mame moderne nakupne centrum s restauraciami a obchodmi. Londyn je len 1 hodinu a Reading len 20 minut od nas vlakom .
Kurz anglictiny, doktor a maly obchod je 5 minut pesi.

Skola je 10 minut pesi. Mesto a stanica su asi 20 minut.