Opatrovateľka - Rakúsko, od €60.00 až €80.00 za deň

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Rakúsko
Plat : 80 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Bežný regulárny turnus je 2 týždne, 14 dni

Informácie o ponuke:

Nová pracovná ponuka od agentúry VM Recruitment.

Miesto práce: Rakúsko, ST.ELISABETH - Domáci opatrovateľský servis pre chorých a seniorov

* Práca je vhodná iba pre ženy s nadobudnutím opatrovateľským kurzom alebo vzdelaním

Mzda - Počíta sa za odpracovaný deň
- Od €60.00 až €80.00 EUR v čistom
- Závislé od odpracovaných dni a po dohode s klientom

Turnus / pracovný čas:
- Bežný regulárny turnus je 2 týždne, 14 dni
* Po dohode medzi opatrovateľkou a rodinou je možné nastaviť turnus aj na 3 týždne ak by bola požiadavka z vašej strany

Požiadavky na zamestnanca:

- Opatrovateľský kurz alebo vzdelanie
- Komunikačná znalosť Nemeckého jazyka
- Ročný členský poplatok €380.00 v St.Elisabeth
- Rakúska živnosť (vybavuje za Vás rakúsky zamestnávateľ)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

ST.Elisabeth je Rakúskym poskytovateľom služieb domácej starostlivosti pre chorých a seniorov na celom území Rakúska, ktorý je na trhu už viac ako 20 rokov. Ako opatrovateľka budete členom ST. Elisabeth a pracovať budete na Rakúsku živnosť, ktorú vám založí Váš zamestnávateľ. Rodina, pre ktorú budete vykonávať opatrovateľské služby za Vás bude platiť zdravotné a sociálne poistenie, plus vaše cestovné náklady. Medzi vaše povinnosti bude patriť napríklad umývanie, obliekanie, podávanie liekov, príprava jedla, podpora pri výletoch a všeobecné domáce úlohy.

Benefity:

- Práca pod Rakúskou opatrovateľskou firmou, na Rakúsku živnosť
- Overený Rakúsky zamestnávateľ
- Zamestnávateľ (rodina) za Vás platí odvody (sociálna, zdravotná)

Pokiaľ Vás pracovná ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás teraz na dole uvedených telefónnych číslach:
- Veronika 00421 948 949 787

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu info@vmrecruitment.com, alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk