Skladník - Picker - Balič, Holandsko, od €10.20 na hodinu

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Holandsko - rôzne lokality
Plat : 10.20 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8 Hodinové zmeny

Informácie o ponuke:

Najnovšia pracovná ponuka v Holandsku!

Holandsko - Picker a Balič tovaru

Mzda: od €10.20 na hodinu
- Možnosť pracovať nadčasy - extra príplatok

Priamo pre Holandského klienta hľadáme šikovných skladníkov - pickerov a baličov tovaru pripraveného na expedíciu. Jedna sa o prácu v teplom sklade. Práca na Holandsku pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer). Overený Holandsky zamestnávateľ.

Požiadavky na zamestnanca:

- Fyzicky zdatný
- Komunikačná znalosť Anglického alebo Holandského jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- nakladanie a vykladanie
- balenie
- etiketovanie
- váženie
- skanovanie

Benefity:

- Práca na Holandsku sezónu pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený Holandsky zamestnávateľ
- Holandsky ubytovací agenti
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Asistencia pri vybavení zdravotnej poisťovne a účtu v banke
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Holandska
- Cestuje sa v skupinách
- Možnosť nadčasov
- Asistencia so zakúpením letenky alebo cestovného lístka a s dopravou v Holandsku
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Doplňujúce informácie:

Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v domoch (tzv. Share house). Dom je kompletne zariadený.

Ak máte záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktujte nás na uvedených telefónnych číslach:
- Monika 00421 948 905 430

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu info@vmrecruitment.com, alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk