Jahodová farma, pestovanie a presádzanie jahôd - Holandsko, od €10.21 na hod.

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Holandsko, Roosendaal
Plat : 10.21 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 10 Hodinové zmeny

Informácie o ponuke:

Najnovšia pracovná ponuka v Holandsku!

Holandsko, Roosendaal - Jahodová farma, pestovanie a presádzanie jahôd

Mzda: od €10.05 na hodinu
- Možnosť pracovať nadčasy - extra príplatok
- preplacané výkonnostne bonusy

Nadčas:
- 108,25% = €10,87 (medzi 39 – 48 Hodín/týždeň)
- 125,00% = €12,55 (medzi 49 – 55 Hodín/týždeň)
- 200,00% = €20,08 (nad 55 Hodín/týždeň)

* Výkonnostný bonus - €5,03 - €10,71

Požiadavky na zamestnanca:

- dobra manuálna zručnosť
- základna znalosť Anglického jazyka
- práca je vhodná pre ženy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Budete pracovať v skleníku s letnými teplotami 20 až 30 stupňov. Práca sa vykonáva v stojí. Vašou hlavnou náplňou práce bude presádzanie jahôd do vopred určených prepraviek. Vyžaduje sa dobra manuálna zručnosť.

Benefity:

- Práca na Holandsku sezónu pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený Holandsky zamestnávateľ
- Holandsky ubytovací agenti
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Asistencia pri vybavení zdravotnej poisťovne a účtu v banke
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Holandska
- Cestuje sa v skupinách
- Možnosť nadčasov
- Asistencia so zakúpením letenky alebo cestovného lístka a s dopravou v Holandsku
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu info@vmrecruitment.com, alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk