SÚRNE! BALENIE VAJÍČOK - HOLANDSKO. 2 VOĽNÉ MIESTA PRE MUŽOV. VÝBORNÁ MZDA. ODCHOD: IHNEĎ

Lokalita : Ede
Plat : 11,78 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Pracuje sa priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Pre Holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov ,ktorí budú pracovať vo fabrike, kde sa spracovávajú vajíčka. Náplňou práce je triedenie vajíčok na výrobnej linke, ich následné balenie a príprava na expedíciu.

Momentálne máme posledné 2 voľné miesta pre mužov s vlastným autom a odchodom ihneď.

Pracuje sa na 2 smeny (denná a poobedná)

Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Na úspešné umiestnenie je nutné dohovoriť sa v anglickom jazyku a mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Požiadavky na zamestnanca:

- základná znalosť anglického alebo poľského jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplňou práce je triedenie vajíčok na výrobnej linke a ich následné balenie.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
11,78 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0910333199, 0917721626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
10. 02. 2021