BALENIE OVOCIA - HOLANDSKO, NÁSTUP: IHNEĎ

Lokalita : Geldermalsen - cca 40 km južne od mesta Utrecht
Plat : 10,50 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : Pracuje sa priemerne 36 -40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov a pracovníčky, ktorí budú pracovať v baliacich halách, kde sa balí ovocie. Ide o najväčšieho distribútora ovocia v Holandsku.

Náplňou práce bude práca na linke - balenie, triedenie a príprava na expedíciu rôznych druhov ovocia ( jablká, hrušky, drobné ovocie - jahody, maliny, a pod.)

Na pracovisku je teplota cca +7 až +10 st.Celzia.

Je potrebná základná znalosť anglického, nemeckého alebo holandského jazyka. Nepotrebujete mať žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti. Zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.

Pracuje sa na ranné a poobedné smeny.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Požiadavky na zamestnanca:

- základná znalosť anglického alebo nemeckého alebo holandského jazyka

- vodičský preukaz skupiny B výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Benefity:

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

18 - 19rokov:
6,03 Eur brutto/hod. + príplatok 8% holiday money

20 rokov:
8,04 Eur brutto/hod. + príplatok 8% holiday money

21 rokov:
10,05 Eur brutto/hod. + príplatok 8% holiday money

22 rokov a viac:
10,50 Eur brutto/hodina + príplatok 8% holiday money

Príplatky:

- práca v sobotu a nadčasy nad 38 hodín/týždeň 30-35%

Mzda je vyplácaná každý týždeň na účet zamestnanca. Prvá výplata je vyplácaná v 3.týždni.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
10,50 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0917721626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
09. 06. 2020